DÜĞÜN PLANLAMA

Düğünleri ve çiftlerimizi bir marka gibi görüyoruz. Tam anlamıyla düğünün 360 derece planını oluşturduktan sonra; gelinlikten, doğru mekânı bulmaya kadar geniş bir alanda planlama ve yönetim hizmetleri sağlıyoruz.

Çiftler tüm detayları bize emanet ediyor. Tek yapmaları gereken ise unutulmaz düğün gecelerinin tadını çıkarmak.

Düğün Mekânı Bulma

Düğün mekânı, düğün için en önemli başlangıçlardan biridir. Düğünle ilgili tüm detaylar neredeyse düğün mekânının seçimi ardından şekillenmeye başlar. Arkadaşlarınızla bir hafta sonu deniz kenarında bir yaz düğünü mü hayal ediyorsunuz? Ya da sadece tek bir gece İstanbul Boğaz’ı kenarında mı? Belki de Yunanistan’da bir adada küçük ama samimi bir düğün... Sizin zevkinize göre biz sizin için en iyi fiyatlarla en iyi mekânı buluyoruz.

Düğün Mekânı Bulma Düğün Mekânı Bulma Düğün Mekânı Bulma Düğün Mekânı Bulma

Dekorasyon

Bir renk seçin, bir çiçek ya da sizi anlatan bir işaret. Ya da bize sadece hayalinizi anlatın; biz sizin için gerçeğe dönüştürelim.

Dekorasyon Dekorasyon Dekorasyon

Tasarım

Hadi misafirlere düğününüz hakkında bilgiler verelim. Belki takvimlerini önceden ayırt etmek için eğlenceli bir film çekeriz. Ya da belki harika bir tasarım düşer posta kutularına. Davetiyeden, düğününüzün web sitesine kadar, tüm tasarımlarınızı yapıyoruz.

Tasarım Tasarım Tasarım

Gelinlik

Türkiye’nin en iyi moda tasarımcıları ile çalışıyoruz. Sizin için randevu alıp sizle birlikte büyük günün en güzel detayı için her adımı özenle takip ediyoruz.

Gelinlik Gelinlik Gelinlik

Düğün Fotoğrafçısı ve
Video Prodüksiyon

En iyi fotoğrafçılar ve düğün filmi için en iyi ekiplere ulaşmak bize bir telefon kadar yakın. Size sunacağımız birden çok seçenekten belirleyeceğiniz ekiple, büyük gününüzü ölümsüzleştirin.

Düğün Fotoğrafçısı ve Video Prodüksiyon